Мезоролер ZGTS, із позолоченим напиленням голок, в тубусі, 0.5 мм

Топ продаж
Модель: 281
Виробник: ZGTS
4
В наявності
350.00грн.

Мезоролер ZGTS, із позолоченим напиленням голок, в тубусі, 0.5 мм


Мезоролер ZGTS у тубусі 0,5 мм  усуває дрібні і глибокі зморшки, розгладжує шкіру, покращує поглинання ваших улюблених засобів та коктейлів, використовується для масажу шкіри голови та обличчя.

Мезоролер ZGTS оснащений 192 найтоншими титановими голками, які мають напилення із позолоти. Їх товщина сягає лише 0,07 мм. Зроблені зі спеціального гіпоалергенного титанового сплаву. Даний матеріал відрізняється не лише високою якістю, але і підвищеною міцністю. Позолочене покриття дозволяє нейтралізувати хвороботворні бактерії. Також, воно підтримує стерильність робочої частини приладу. Золото перешкоджає корозійним процесам і окисленню - при тривалій експлуатації мікроголок. 

Мезоролер ZGTS із 192 титановими голками - ідеальне рішення для людей, що мають чутливу шкіру. Цей унікальний прилад обладнаний вдосконаленим валиком, а його голки виточені за допомогою диска. Використання мезоролера не доставляє сильних больових відчуттів.


Кількість титанових голок: 192 шт.
Довжина голки: 0,5 мм.


Інструкція із застосування:

  1. Підготовка мезоролера. Продезинфікуйте мезоролер: помістіть апарат на декілька хвилин у спиртовий розчин - так, щоб рідина повністю покрила валик.
  2. Підготовка шкіри. Очистіть і висушіть шкіру, під час процедури  використовуйте звичні для Вас косметичні засоби. Нанесіть сироватку або інший продукт, яким необхідно наситити дерму.
  3. Використання Мезоролера. Водіть мезоролером по горизонталі, вертикалі і діагоналі, однаково натискаючи на шкіру. Кількість рухів на кожній ділянці - не менше 8-ми.
  4. Після процедури. Нанесіть на шкіру маску (або інший засіб з активними інгредієнтами) і зволожуючий крем.
  5. Мезоролер, після використання, необхідно продезинфікувати. 
Мезороллери
Призначення Для лиця
Вид масажу Роликовий
Кількість голок 192 шт
Матеріал титан+позолота
Довжина голок 0.5 мм
Товщина голок 0.07 мм
Країна виробник товару Китай
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!