Що таке бинт Coban?

Що таке бинт Coban?

15.03.2023

  Еластичний бинт Coban - медичний виріб нового покоління з адгезивними властивостями, який кріпиться без додаткових затискачів. Він виготовлений за унікальною технологією, із застосуванням шаруватого еластичного матеріалу, покритого сполучною полімерною речовиною на основі латексу.

 

Продукт складається із паропроникної нетканої поліефірної тканини тілесного кольору, яка містить поздовжні нитки поліефірного уретану (еластану). Тканина покрита речовиною, що самоклеїться, що надає пов’язці здатність прилипати до себе, а не до шкіри чи одягу. 

 

Бинт Coban забезпечує надійну компресію протягом тривалого часу, не допускаючи відносного зміщення та скручування витків. Фіксується за рахунок особливої структури тканини, завдяки чому у використанні скоб і шпильок немає необхідності. 

 

Coban може використовуватися як компресійний бинт при розтягненнях, для профілактики набряків, синовітів, гематозів, тромбозів в післяопераційному періоді, для фіксації пов'язок.

 

 

 

                            Спосіб застосування:

 

  • розмотайте бинт на 25-30 см, дозволивши йому скоротитися;
  • без натягу накладіть один тур бинта, перекривши потім попередній. Злегка притисніть область перекриття турів бинта для утримання кінця бинта на місці;
  • продовжуйте бинтувати, створюючи необхідний натяг. Завжди розмотуйте рулон самозакріплюючого еластичного бинта на довжину більшу одного туру перед накладенням туру так, щоб не сталося надмірного натягу бинта;
  • коли накладення пов'язки закінчено, відріжте надлишок матеріалу. Закріпіть кінець бинта легким натисканням. 

 

Бинт зберігають при кімнатній температурі, уникаючи надмірного тепла та вологості.

 

Як і всі розтяжні пов’язки, клейку стрічку слід застосовувати з обережністю пацієнтам із вираженою ішемією або порушенням артеріального кровопостачання.

 

У нашому магазині  Glorymix, Coban доступний у багатьох кольорах, таких як жовтий, червоний, синій, оранжевий, зелений, бежевий, камуфляж та інші.