Хайлайтер та способи його використання

Хайлайтер та способи його використання

09.03.2023

   Надайте Вашому обличчю неймовірного мерехтіння та сяйвa з нашою лінійкою неймовірних хайлайтерів для будь-яких зон тіла.

 

Хайлайтер – це засіб для макіяжу, який освітлює тон, скульптурує обличчя, надає шкірі здорового сяйва та підкреслює природні особливості.

 

Ви можете наносити засоби на вилиці, скроні, надбрівну область і навіть ніс.

 

Хайлайтери бувають у вигляді дрібної пудри, кремоподібні та рідкі.

 

Якщо у вас жирна шкіра слід уникати кремів та рідких формул і використовувати пудру. А якщо суха, вам, як правило, краще підійдуть кремоподібні та рідкі хайлайтери, які зволожать грубу або нерівну текстуру шкіри. Для тих, у кого комбінована шкіра, підійде будь-яка формула, все залежить від особистих вподобань.

 

 

Хайлайтер можна наносити на певні ділянки шкіри, наприклад, на внутрішні куточки очей, щоб зробити погляд більш відкритим. Якщо нанести косметику на середину підборіддя та на скули, це допоможе зробити обличчя більш худим та рельєфним.

 

Також ви можете витягнути  ніс та зробити його меншим за допомогою легких хитростей, наносячи  хайлайтер від перенісся до кінчика . Часто засіб використовують біля контуру брів чи губ — так брови стають більш графічними, а губи об'ємнішими. Влітку хайлайтер можна наносити на зону декольте.

 

Підходить як для вечірнього, так і для денного макіяжу.