Їстівні дитячі лаки: наші гіркі некусайки і закордонні смачні овочеві

Їстівні дитячі лаки: наші гіркі некусайки і закордонні смачні овочеві

22.01.2016

Звичка гризти нігті досить поширена, причому зустрічається вона не лише в дітей, але нерідко і в дорослих людей. Діти можуть гризти нігті як перебуваючи у стані стресу, так і просто від нудьги. Навіть дівчаток, які захоплюються красивим доглянутим манікюром мами або старшої сестри, буває непросто відучити від шкідливої звички. Що вже говорити про хлопчиків, для яких придумати мотивацію набагато складніше! У такій, здавалося б, безнадійній ситуації вихід один – користуватися лаком-некусайкою!


Лак-некусайка відучить дитину гризти нігті


Дитячий лак гіркий некусайка зовні нічим не відрізняється від звичайного безбарвного лаку для нігтів. Оскільки виглядає він абсолютно нейтрально, ним можна фарбувати нігті і дівчаткам, і хлопчикам. Проте на смак цей лак неймовірно гіркий! Причому гіркота не відразу проходить, навіть якщо промити рот водою, тож дитина явно запам'ятає, як доводиться страждати, якщо обкушуєш нігті. Склад лаку абсолютно безпечний для здоров'я, нічого страшного не станеться, якщо дитина його з'їсть. Оскільки в лаку не міститься ацетон, його не треба змивати спеціальними засобами для зняття лаку – досить ретельно вимити руки водою з милом. З цієї причини можливо доведеться кілька разів на день оновлювати лакове покриття. З лаком-некусайкою на руках бажано не їсти насіння або іншу їжу, яку доводиться тримати пальцями, тому що продукти віддаватимуть гіркотою. Перед їжею краще змивати лак. А деякі мами роблять так: фарбують дочці нігті звичайним кольоровим лаком, а поверх нього наносять некусайку, щоб у дитини був стимул не обгризати нігті, адже вони так красиво виглядають. Утім, не можна сказати однозначно, чи варто фарбувати дітям нігті лаком для дорослих – адже всім відомо, що його склад не натуральний.


Чому дітям краще не користуватися лаками для дорослих?


За кордоном підрахували, що зазвичай до традиційних лаків входить 9 шкідливих для здоров'я складових і ті виробники, в лаках яких їх немає, навіть почали маркувати свою продукцію відповідним чином, вказуючи на упаковці «3 free», «5 free», «7 free» (кількість відсутніх шкідливих речовин). Ми ж радимо купувати для дітей світло-рожевий дитячий лак без ацетону «Принцеса», який виглядає нітрохи не гірше, а змивається навіть водою. В Америці нещодавно вирішили піти від зворотного і випустити для дітей органічні їстівні лаки. Вони змиваються водою з милом, а також їх можна просто зішкрябати з нігтів. Ці лаки роблять на основі екстрактів овочів і фруктів. Наприклад, випускають зелений лак з ячменю, червоний із буряка і помаранчевий із моркви. Очевидно, виробники сподіваються на те, що діти не особливо люблять овочі і тому не об'їдатимуть подібні лаки. Хоча, слід визнати, ці овочеві лаки виглядають на нігтях зовсім не так блискуче, як наші лаки «Принцеса». Та й яким би не був смак, якщо він приємний, це лише сприятиме бажанню дитини поласувати нігтями! Тож краще вже користуватися гірким лаком-некусайкою!