Навіщо використовувати базу під макіяж?

Навіщо використовувати базу під макіяж?

08.12.2022

   Основа під макіяж, також звана праймером, є косметичним продуктом, який наноситься на шкіру перед тональним кремом або консилером. Зазвичай, це просто прозора матова поверхня або дуже світлий відтінок. Його мета полягає в тому, щоб згладити лінії, зморшки або плями, а також надати тональному крему або консилер гладку палітру для нанесення. Він також допомагає вбирати шкірний жир і зменшує жирний блиск протягом дня, завдяки чому макіяж тримається довше. Основа для макіяжу зазвичай не містить олій і може також включати деякі зволожуючі інгредієнти для догляду за шкірою, навіть якщо вона є основою для макіяжу.

 

     Деяким людям із відносно гладкою шкірою може не знадобитися база під макіяж, щоб досягти гладкості за допомогою тонального крему та консилера. Експерти зазвичай рекомендують використовувати тільки ті продукти для макіяжу, які необхідні, тому що занадто багато косметики потенційно може закупорити пори. Для людей, які мають зморшки, які вони хочуть приховати, або почервоніння або плями на обличчі, нанесення бази під макіяж може забезпечити гладке полотно, щоб було легше приховати ці речі. У магазинах він зазвичай знаходиться поряд з тональними засобами та консилерами, і його ціна можна порівняти з цими товарами.

 

   Основа під макіяж призначена для нанесення після щоденного зволожуючого крему на чисту суху шкіру. Як правило, його потрібно просто розгладити по обличчю, і він висохне до матового стану. Потім поверх основи для макіяжу можна нанести рідкий або порошковий консилер, щоб приховати будь-які області почервоніння, а потім рідку або порошкову основу для завершення образу. Цей праймер для макіяжу може мати легкий відтінок, але, як правило, ці продукти не мають кольору, тому вони не взаємодіють із кольором основи.

 

    Цей продукт також може називатися фотопраймером або ґрунтовкою під макіяж, тому що він може допомогти надати шкірі того гладкого, аерографічного вигляду, який часто потрібний у професійній фотографії. Оскільки він призначений для поглинання олії та блиску, він також може продовжити стійкість інших типів макіяжу протягом дня без необхідності повторного нанесення. Основа під макіяж зазвичай не викликає висипу вугрів, тому не закупорює пори, а також може включати певні зволожуючі інгредієнти для догляду за шкірою; тим не менш, все одно важливо змивати весь макіяж з обличчя наприкінці дня, щоб запобігти появі плям.